Prezent na Dzień Babci i Dziadka - podaruj im dobrą pamięć

Wartościowy prezent dla babci i dziadka – podaruj dobrą pamięć!

Dzień Babci i Dziadka zbliża się wielkimi krokami. Wielu z nas zastanawia się, jaki prezent sprawić swoim bliskim. Kolejna filiżanka, książka, pled? Warto wyjść z utartych schematów i podarować najbliższym seniorom młodość – a dokładniej lepszą pamięć!

Problemy z pamięcią a zdrowie seniora

Dziadek coraz częściej zapomina, gdzie odłożył okulary? Babcia nie może sobie przypomnieć, co miała kupić w sklepie? Być może to nic takiego, ale symptomy te mogą też świadczyć o początkach problemów z pamięcią, które potocznie nazywamy sklerozą. Umysł człowieka z czasem zaczyna działać „wolniej”. Najczęściej jest to związane przejściem na emeryturę i brakiem pewnych „bodźców”, które stymulują mózg oraz z ograniczeniem aktywności. Jest to proces naturalny, można go jednak znacznie spowolnić właściwym stylem życia. Troszcząc się o zdrowie i komfort swoich bliskich, często jednak zapominamy, że trening pamięci – obok zbilansowanej diety czy aktywności fizycznej – jest równie ważny dla kondycji osób w podeszłym wieku.

Młodość umysłu w każdym wieku

Senior, który ćwiczy pamięć, podnosi jakość swojego życia. Łatwiej jest mu funkcjonować na co dzień, jest bardziej samodzielny i spokojny. Sprawny umysł pozwala dziadkom i babciom dotrzymać też tempa wnukom i aktywnie uczestniczyć w rodzinnych zabawach czy grach. Ćwiczenia pamięci to również znakomity sposób na podniesienie samooceny i znalezienie w sobie chęci na to, aby stawiać przed sobą kolejne wyzwania,  z odwagą patrzeć w przyszłość i czerpać z życia pełnymi garściami.

Młodość i siła umysłu, a przy tym świetna pamięć, to jak widać znakomity pomysł na prezent dla babci i dziadka. Ale jak podarować komuś dobrą pamięć?

Akademia Umysłu® Senior

Możesz ofiarować swoim bliskim pakiet Akademia Umysłu® Senior. Zestaw składa się z poradnika o treningu pamięci i sztuce koncentracji oraz 6 programów multimedialnych, z których dziadek i babcia będą mogli korzystać na własnym komputerze. W poradniku seniorzy przeczytają, jak dbać o pamięć na co dzień i na czym polega trening pamięci. W publikacji znajdą też gotowe plany treningowe na każdy dzień tygodnia i cenne wskazówki. Z kolei programy multimedialne dostarczą wielu godzin ciekawej zabawy, a przy okazji pozwolą na trenowanie pamięci, koncentracji i szybkiego czytania. Zestaw programów dostarcza aż 100 skutecznych ćwiczeń!

Dlaczego Akademia Umysłu® Senior to trafiony prezent?

Taki prezent z pewnością ucieszy dziadka i babcię. Dzięki niemu będą mogli ciekawie i pożytecznie spędzić czas. Pakiet dostosowano do potrzeb osób w starszym wieku – obsługa jest łatwa i wygodna. Ze zróżnicowanych gier można korzystać zawsze wtedy, kiedy ma się na to ochotę – w zaciszu swojego domu, samodzielnie decydując o porze i częstotliwości treningu.

Możecie też grać wspólnie i zapisywać swoje wyniki – to znakomity pomysł na rodzinne popołudnie i zdrową rywalizację!

Akademia Umysłu® Senior to znakomite rozwiązanie zarówno dla osób, które już cierpią z powodu problemów z pamięcią, jak i tych, które chcą zapobiegać zanikom pamięci, zatrzymać młodość i bystrość umysłu! Ale przede wszystkim jest to doskonała propozycja na prezent z okazji Dnia Babci i Dziadka – to najlepszy moment, żeby podarować swoim bliskim dobrą pamięć!

Już dziś zamów pakiet >

Skorzystaj ze specjalnych RABATÓW!

Komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.